KOBİ Destek Kredisi Veren Bankalar

Yazılar

KOBİ’ler Türkiye’de en büyük oranda olan işletmelere diyebiliriz. Küçük ve Orta Boyutlu İşletmeler cümlesini kısaltılmış hali olan KOBİ’ler için bankaların desteği küçümsenemeyecek boyuttu arttı. Ekonomik kalkınmanın hızlanmasının amaçlandığı son dönemde, dolarında hızlı artış göstermesi sonucu Başkan Erdoğan’ın talimatı ile bankalar kredi oranlarını düşürdüler. Bu sayede artık kobilerin bankalardan düşük oranlı faizler ile kredi almasının önü açıldı. Peki kobilere kredi veren bankalar hangileri?

Ziraat Bankası
Devlet bankası olarak devletin verdiği talimatı uygulayan ilk isim Ziraat Bankası. Hali hazırda kobilere verdiği kredilerin faiz oranlarını Ziraat Bankası düşürmüş durumda. Gerekli belge ver şartları hazırlarsanız Ziraat Bankasından kolaylık kobi kredisi alabilirsiniz.

Halk Bankası
Ziraat Bankası gibi bir kamu kuruluşu olan Halk Bankası’da çağrıya cevap vererek Kobiler için uygun faiz oranları ile kredi limitlerini açtı. Eğer işletmenizi hızlı bir şekilde bu krediler ile büyütmek isterseniz bulunmaz fırsatlar Halk Bankası’nda.

Türkiye Ekonomi Bankası
Tüm bankaların ortak bir çatısı olarak kurulan TEB, Başkan’ın talimatını uygulayan bankalar arasında yerini aldı. Gerekli evrak ve şartları tamamlarsanız TEB’den uygun faiz oranlı krediler alabilirsiniz.

QNB Finansbank
Yenilenen yüzü ile QNB Finansbank kobilere kredi vermeye başlamıştı. Son gelen çağrı ile beraber kobiler için verdiği kredilerin faiz oranlarını da düşürmüş oldu. Eğer kredi ihtiyacınız varsa QNB Finansbank sizin için güzel bir tercih olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir